Okste äravedu,oksa vedu.

 

Transporteenused mikrobussiga,vajadusel koos laadijatega.

Kaubaruum 10 ja 15 kuupmeetrit.Koristame teiejuurest kogu puidu (lauad,oksad,alused,euroalused jne).

Hinnad algavad 25eur ja teie probleemid on lahendatud.

Pideva töö korral võime sõlmida ka lepingu!

Puidu äravedu, puidujääkide äravedu, puude äravedu, puidu vedu, puiduvedu.

Puidu vastuvõtt Tallinn,TASUTA.Tallinna jäätmejaam.

 

Hind alates: 25€

Telefon: (+372) 55 388 08

Multilift-kraanaga

Meie klientide sõnul on meie konkurentidel oma „iseärasused”, näiteks:

  1. Te lepite konkreetseks päevaks ja kellaajaks äraveo kokku, kuid nad ei ilmu kohale. Te olete töölt ära küsinud ning ootate, kuid nad ei hoiata teid isegi viimasel hetkel ette.
  2. Teie juurde tuldi kohale, kuid telefonivestluse ajal ei küsinud keegi teilt tehnilisi küsimusi, näiteks selle kohta, kas sissesõit on võimalik (tee pikkus ja laius), milline on teekatte seisukord (kraanaga masin kaalub 17 tonni, võite mutta kinni jääda), kuidas paiknevad objektil kõrgepingeliinid või kas puidujäätmed on kogutud ühte kohta või on nad objektil laiali. Sellisel juhul selgub siis kohapeal, et varem kokku lepitud summa ei sobi, kuna kõik on väga halvasti. Kui te ei nõustu uue hinnaga või kui jäätmeid on võimatu ära viia, „palutakse” teil väljakutse eest maksta. See, et te lihtsalt ei saanud kõiki neid asjaolusid teada, ei huvita kedagi. Te võite mitte maksta, kuid sõimu ja stressi eest te ei pääse ning see pole meeldiv.
  3. Teine oluline aspekt on see, et puidujäätmete laadimisel kraanaga peab kliendi eest hoolitsev kohusetundlik vedaja kogutud jäätmed kokku pakkima või kokku pressima. Ta ei püüa seda tööd mitmele prügikonteinerile venitada, vaid teeb kõike võimalikult ausalt ja kliendikeskselt. Mõlemad pooled peavad võitma.

Nüüd, kui olete kõigest sellest teadlik, esitage alati küsimusi. Kui kuulete vastuseks: „Ma ei taha konteinerit kriimustada, jäätmeid kokku pressima ei hakka”, ärge imestage ja ärge ärrituge, seda juhtub.

Loodame siiralt, et te ei satu kunagi sellistesse olukordadesse, meie eesmärk oli teid hoiatada. Meilt jäätmekogumist tellides väldite stressi ning oma päeva ja tuju ära rikkumist.

multilift-kraanaga ja kopplaadur
 
Hind alates: 35€ / tund
Telefon: (+372) 5538808
 
multilift-kraanaga ja kopplaadur
 
 
 

12-30 m³ multilift konteinerid tellimine:

Hind alates: 80€

Telefon: (+372) 5538808

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puulehtede ja puuokste äravedu Tallinnas,Aiaprahi ja aiaprügi äravedu Tallinnas,Okste äravedu,Oksa vedu,Puuokse äravedu,Okste- ja puutüvede äraveo,Puidujäätmed vastuvõtt,Tasuta jäätmete vastuvõtt,Puuoksad vastuvõtt,Okste tasuta vastuvõtt,Utiliseerimisteenus,Puidu äravedu,Okste äravedu,Aiajäätmete äravedu,Multilift veoautoga,Äraveo.Aia- ja pargijäätmed